tvertnes lopbarības uzglabāšanai

Ražotāja 35 gadu pieredze stiklaškiedras torņu ražošanā nodrošina to augstu kvalitāti. Piedāvājumā torņi barības un tās izejvielu (tai skaitā graudu) uzglabāšanai no 2 līdz 53 tonnām.
Torņu ražošanā izmantotie modernie materiāli nodrošina to hermētiskumu, labu izolāciju, kas novērš kondensāta veidošanos, un ķīmisko noturību pret atmosfēras negatīvo ietekmi. Stiklašķiedras tornis kalpo ilgi un nerūsē. Tornis ir viegli lietojams un kopjams.
Tornis sastāv no divām vertikālām daļām un cauruļveida kājām, uz vienas no kurām atrodas kāpnes ar drošības margām, torņa augšā ir iespējama fiksēta vai virināma lūka. Torņa apakšējā daļā ir iestrādāta caurspīdīga josla, kur redzēt barības atlikumu. Torņa noslēdzošo daļu var izvēlēties pēc vajadzības vai bīdvārstu, vai izkraušanas gliemežtransportieri, vai speciālu savienojumu automātiskajām barošanas līnijām.
Mēs uzņemamies torņa piegādi, montāžu kā arī garantijas pēcgarantijas apkalpošanu.
Kopš 2000 gada pieejami arī jauni modeļi - “Millenium” sērijas. Šie torņi ir horizontāli saliekami, kas nodrošina to pilnīgu hermētiskumu, tāpēc ka torņa iekšpusē nav nevienas šuves. Otra šī torņa priekšrocība it tā, ka tornim ir spoguļgludā iekšpuse  nodrošinot tā higiēniskumu un atvieglojot tā iztukšošanu un apkopi.